Kábel Tévé hálózat üzemeltetéséhez betanított munkásokat keresünk Nyíregyháza és környékén at Nyír-Tel Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Kábel Tévé hálózat üzemeltetéséhez betanított munkásokat keresünk Nyíregyháza és környékén

Nyír-Tel Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Betanított munkakörbe keresünk kollégákat Kábel Tévé hálózat üzemeltetéséhez, fentartásához. hosszútávú munkavégzéssel.

Korrekt bejelentett bérezéssel Nyíregyháza és környékén.

Önéletrajzos jelentkezést a nyirtel@chello.hu email címre kérünk megküldeni.

Aktuális álláshirdetések Nyír-Tel Kft.
Kínál Szakmunka/betanított munka Nyíregyházán távközlési hálózat építéshez, telepítéshez Ennél a cégnél: Nyír-Tel Kft. helység: Nyíregyháza 2017-03-08
Kínál Munkatársakat keresünk hálózatépítő munkakörbe Nyíregyháza és környékén Ennél a cégnél: Nyír-Tel Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-06-27
Kínál Távközlési hálózat építői munkakörbe szakmunkás állás Nyíregyházán Ennél a cégnél: Nyír-Tel Kft. helység: Nyíregyháza 2017-08-09

Feladás dátuma 2018-01-29