Egyéb munkalehetőségek

Nyíregyházi székhelyű cég nehézgépkezelő munkatársat keres

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza és környéke
2018. 01. 29. 12:40

A nyíregyházi székhelyű több mint tíz éve alapított, mélyépítéssel és vízi közmű rendszerek építésével foglalkozó AQUA-TRADE & Consulting Kft. munkatársat keres

NEHÉZGÉPKEZELŐ
Munkakör betöltésére

FŐBB FELADATOK:
JCB JS 145W forgó-rakodó Földmunkagéppel történő munkavégzés

AMIT KÉRÜNK:
OKJ-s Nehézgépkezelői bizonyítvány
• „B” kategóriás jogosítvány
• Közmű építés kivitelezésében szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatmunka készség
• Megbízhatóság

AMIT KÍNÁLUNK
• versenyképes bérezés
• szakmai kihívást jelentő, változatos munka
• stabil céges háttér
• hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:
• Építőipar,
• Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Hajdú-Bihar megye területén történő munkavégzés.

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal az aquatrade.iroda@gmail.com e-mail címen.
  • Munkabér igényét kérjük, szíveskedjen jelentkezésében megjelölni.
  • Azonnali munkakezdési lehetőség.