Egyéb munkalehetőségek

Gyógypedagógus álláslehetőség Nyíregyházán végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza
2018. 01. 30. 21:14

A nyíregyházi Csodavár Korai Fejlesztő Centrum munkatársakat keres gyógypedagógus munkakörbe.
A munkakör betöltéséhez tanulásban-vagy értelmileg akadályozottak pedagógiája szakos gyógypedagógusi végzettség szükséges.
Előnyt jelent egy további gyógypedagógus szakképzettség, valamint terapeuta végzettség.

A gyógypedagógus főbb feladatai:

• korai fejlesztésben részesülő gyermekek egyéni és csoportos terápiájának tervezése és vezetése, dokumentációja
  • képességfejlesztő foglalkozások tervezése és vezetése
  • képességfelmérések végzése
  • partnerségi kapcsolat kialakítása és ápolása a szülőkkel
  • szakmai fórumokon való aktív részvétel
  • számítógépes nyilvántartó rendszer vezetése és ellenőrzése
  • rendszeres csoportos szakmai-konzultációkon való részvétel

A szakmai önéletrajzokat – Pázmány Viktória intézményvezető részére – a csodavarfc@rejtettkincsek.hu e-mail címre vagy a Csodavár Korai Fejlesztő Centrum, 4400 Nyíregyháza, Szent István u. 21. címre küldött postai levélben várjuk.
Érdeklődni lehet a +3670/ 630-4859 -es telefonszámon, esetleg személyesen az intézményben.