Festő szakmunkás vállalkozó munkát keres Nyíregyházán at Kantár László / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Festő szakmunkás vállalkozó munkát keres Nyíregyházán

Kantár László helység: Nyíregyháza

Nyíregyházán Kantár László szobafestő munkát vállal nagy tapasztalat, preciz igényes munka, ingyenes felmérés.

Elérhetőség:

• 0620/ 552 1138
  • 06-30/ 548 6283

Aktuális álláshirdetések Kantár László
Keres Nyíregyházi unkájára igényes szakember házfelújítást vállal Ennél a cégnél: Kantár László helység: Nyíregyháza 2018-02-07

Feladás dátuma 2018-02-02