Kerékpár szerelő munkatársat keresek Nyíregyházán at Szellő Bt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Kerékpár szerelő munkatársat keresek Nyíregyházán

Szellő Bt. helység: Nyíregyháza

Kerékpár szerelő

Feladatok:

• Kerékpár szerelés,
  • Ügyfél kapcsolattartás,
  • Raktárkészlet figyelés, árú rendelés,
  • Adminisztráció végzés (Termék bevételezés, beárazás, pénztárgép kezelés, stb.)

Télen is egyenletes fizetéssel.

Kattints és nézd meg mire jelentkezel és milyen előnyt jelent, ha a csapatunkhoz csatlakozol:

Jelentkezés: kerekvar.szellobt@gmail.com

Feladás dátuma 2018-02-06