Bútoripari gépkezelő pozícióba kollégát keresünk Nyíregyházán at EDNETTI Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Bútoripari gépkezelő pozícióba kollégát keresünk Nyíregyházán

EDNETTI Kft. helység: Nyíregyháza

Az EDNETTI KFT. fa és bútoripari területen

bútoripari gépkezelő

munkakörbe munkatársat keres

Elvárások:
• szakmai gyakorlat
• jó munkabíró képesség
• asztalos végzettség előnyt jelent
• rugalmasság, precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:
• stabil munkáltatói háttér
• fejlődési lehetőség
• mozgalmas munkakör

Munkavégzés helye, ideje: Nyíregyháza, napi 8 óra

Jelentkezés:
Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: ednetti@ednetti.hu

Aktuális álláshirdetések EDNETTI Kft.
Kínál Faipari sorozatgyártáshoz keresünk szakmunkás munkatársat Ennél a cégnél: Ednetti Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2016-11-02

Feladás dátuma 2018-03-22