Nyíregyházi könyvelőiroda kontírozó könyvelő munkatársat keres at Arany-Tax Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyíregyházi könyvelőiroda kontírozó könyvelő munkatársat keres

Arany-Tax Kft. helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi könyvelőiroda kontírozó könyvelő munkatársat keres kezdetben részmunkaidőben.

Szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Elérhetőség:

• aranytax@gmail.com

Aktuális álláshirdetések Arany-Tax Kft.
Kínál Könyvelő állás Nyíregyházán szakirányú végzettséggel Ennél a cégnél: Arany-Tax Kft. helység: Nyíregyháza 2016-04-19

Feladás dátuma 2018-03-22