32 éves fiatalember munkát keres Nyíregyházán at Roland / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres 32 éves fiatalember munkát keres Nyíregyházán

Roland helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi 32 éves fiatalember vagyok, alkalmi (heti 2-3 nap) vagy esti gimnázium mellett végezhető állandó munkát keresek. Fémipari bizonyítvánnyal, műszaki/elektronikai vénával rendelkezem.

Keressen bizalommal.

Elérhetőség:

• djrolcsy@gmail.com

Aktuális álláshirdetések Roland
Kínál Azonnali kezdéssel, fiatal, dekoratív, tapasztalt felszolgáló hölgyet keresünk kávézóba Ennél a cégnél: Aradi Roland helység: Nyíregyháza 2011-07-22
Keres Személy- és vagyonőr munkát keresek Nyíregyháza és környékén Ennél a cégnél: Molnár Roland helység: Nyíregyháza és környéke 2013-02-18
Kínál Nyíregyházi Plazaban levő PlazaCafeba keresünk felszolgáló hölgyet Ennél a cégnél: Plaza Café - Aradi Roland helység: Nyíregyháza 2016-12-17
Keres Nyíregyházán munkát keresek angol és számítógépes ismeretekkel Ennél a cégnél: Varga Roland helység: Nyíregyháza 2017-05-16

Feladás dátuma 2018-04-03