Szállodai recepciós munka Nyíregyházán angol nyelvtudással at Pesz-Co Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Szállodai recepciós munka Nyíregyházán angol nyelvtudással

Pesz-Co Kft. helység: Nyíregyháza

Szállodai recepciós álláslehetőség!!!

A Korona Hotelben *** recepciós kollégát keresünk áprilisi kezdéssel, váltott műszakban (nappal és éjszaka, ).

Feltételek:

• min. középfokú, szóban és írásban egyaránt kitűnő angol nyelvtudás,
  • idegenforgalomban szerzett tapasztalat,
  • egyéb nyelv tudása és Hostware ismerete előnyt jelent.

Hosszú távú munkalehetőséget keresők jelentkezését várjuk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet:

• peszcokft@gmail.com

Aktuális álláshirdetések Pesz-Co Kft.
Kínál Recepciós kollégát keresünk azonnali kezdéssel, váltott műszakban Ennél a cégnél: Pesz-Co Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-03-16

Feladás dátuma 2018-04-04