Szobafestő kollégát keresünk Nyíregyházán at Garaj Zoltán ev. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Szobafestő kollégát keresünk Nyíregyházán

Garaj Zoltán ev. helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi folyamatos munkákra szobafestőket felveszünk!

Elérhetőség:

• 0670/ 50 706 90

Aktuális álláshirdetések Garaj Zoltán ev.
Kínál Nyíregyházán szobafestő munkalehetőség Ennél a cégnél: Garaj Zoltán ev. helység: Nyíregyháza 2017-04-08
Kínál Azonnali kezdéssel szobafestő munkatársat keresek nyíregyházi munkára Ennél a cégnél: Garaj Zoltán ev. helység: Nyíregyháza 2017-07-06

Feladás dátuma 2018-04-04