Érvényes vagyonőri iratokkal és fegyvervizsgával rendelkező vagyonőröket keresünk at Pannon Guard Zrt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Érvényes vagyonőri iratokkal és fegyvervizsgával rendelkező vagyonőröket keresünk

Pannon Guard Zrt. helység: Nyíregyháza és környéke

Érvényes vagyonőri iratokkal és fegyvervizsgával rendelkező vagyonőröket keresünk Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszonyba, piacképes bérezéssel, hosszú távú foglalkoztatással.

Munkaruha biztosítása, tervezhető havi jövedelem, munkába járás térítése, egyéb jogosultságok biztosítása.
Kulturált munkakörülmények, munkateljesítmény elismerése, törvényes kifizetések.

Bővebb felvilágosítás a 0630/419-87-77-es telefonszámon.

Önéletrajzokat a karrier@pannonguard.hu címre kérjük megküldeni.

Feladás dátuma 2018-04-20

Kiemelt álláslehetőség Nyíregyházán: Online értékesítő és kapcsolattartó