Szerviz Technikus munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza és környékén at Háztartásigép Szerviz Lajti Attila Ev. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Szerviz Technikus munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza és környékén

Háztartásigép Szerviz Lajti Attila Ev. helység: Nyíregyháza és környéke

Háztartásigép Szerelőt felveszünk!

Fiatal, önállóan dolgozni tudók, jogosítvánnyal rendelkezők előnyben részesülnek.

Amit kínálunk:

• Dinamikusan fejlődő cég nyújtotta biztos háttér, biztos jövedelem, folyamatos munkavégzés, hosszú távú alkalmazás.

Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal: szerviz@lajti.com

Feladás dátuma 2018-04-23