Töltőállomás kezelő-shop eladó állás Nyíregyházán, 8 órás munkarendben at La-Fre-Oil Bt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Töltőállomás kezelő-shop eladó állás Nyíregyházán, 8 órás munkarendben

La-Fre-Oil Bt. helység: Nyíregyháza

A Nyíregyháza, Tokaji úti Mol üzemanyagtöltő állomásra 8 órás munkarendbe keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörre: Töltőállomás kezelő-shop eladó.

Elvárások:

• Vevőközpontú magatartás, jó kommunikációs képesség.
  • Elhivatottság, hosszú távra való gondolkodás.
  • Motivált személyiség.
  • Precíz, hatékony munkavégzés, nyitottság új ismeretek megszerzésére.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a laskaiszilvia@gmail.com e-mail címen.

Aktuális álláshirdetések La-Fre-Oil Bt.
Kínál Újfehértói Mol töltőállomásra keresünk placcos munkakörbe kollégát Ennél a cégnél: La-Fre-Oil Bt. helység: Újfehértó 2018-01-29

Feladás dátuma 2018-04-24

Kiemelt álláslehetőség Nyíregyházán: Online értékesítő és kapcsolattartó