Számítógép-hálózati elemző, üzemeltető munkatársat keresünk májusi kezdéssel Nyíregyházán at Semicom Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Számítógép-hálózati elemző, üzemeltető munkatársat keresünk májusi kezdéssel Nyíregyházán

Semicom Kft. helység: Nyíregyháza

Számítógép-hálózati elemző, üzemeltető munkatársat keresünk májusi kezdéssel Nyíregyházán.

Legalább középfokú végzettség, érettségi elvárás az állás betöltéséhez.

8 órás teljes munkaidős állás, kötött nappali munkavégzéssel, határozatlan idejű szerződéssel 2018.05.07-től.

Jelentkezni a 06(30) 239 4843-as telefonszámon és a laszlo.toth@semicom.hu e-mail címen lehet.

Feladás dátuma 2018-04-27

Kiemelt álláslehetőség Nyíregyházán: Online értékesítő és kapcsolattartó