Gyakorlott szerkezetlakatosokat keresünk budapesti munkavégzésre, utazás, szállás biztosított at Mefi Ép Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Gyakorlott szerkezetlakatosokat keresünk budapesti munkavégzésre, utazás, szállás biztosított

Mefi Ép Kft. helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi cég keres folyamatosan bővülő csapatba gyakorlott szerkezetlakatosokat Budapesti munkahelyre.

Utazás, szállás biztosított.

Feladat: budapesti munkahelyen ipari csarnok acélszerkezetének szerelése, burkolása.

Munkaidő: Hétfőtől- Péntekig, hazautazás minden hétvégén.

Elvárás: józan életmód.

Jelentkezni a 06-20-3927-911 telefonszámon, vagy a mefiep@gmail.com email címen lehet.

Aktuális álláshirdetések Mefi Ép Kft.
Kínál Szerkezetlakatos szakképzettséggel állás Nyíregyháza településen Ennél a cégnél: Mefi Ép Kft. helység: Nyíregyháza 2016-10-05
Kínál Lakatos álláslehetőség azonnali kezdéssel Ennél a cégnél: Mefi Ép Kft. helység: Nyíregyháza 2017-10-30

Feladás dátuma 2018-05-08

Kiemelt álláslehetőség Nyíregyházán: Online értékesítő és kapcsolattartó