Villanyszerelőket keresünk azonnali kezdéssel budapesti munkavégzésre, szállás, utazás megoldott at Mahala Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Villanyszerelőket keresünk azonnali kezdéssel budapesti munkavégzésre, szállás, utazás megoldott

Mahala Kft. helység: Nyíregyháza

Keresünk azonnali kezdéssel villanyszerelőket, betanított is jó, Budapestre.

Bérezés: nettó 1500 Ft/óra.

Szállás, utazás, napi előleg megoldott.

Jelentkezés a következő telefonszámokon: 06/20- 922-5651, 06/30-197-7141

Feladás dátuma 2018-05-11