Nyíregyházi területi képviselőnek munkalehetőség at HOLUX Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyíregyházi területi képviselőnek munkalehetőség

HOLUX Kft. helység: Nyíregyháza

Címkék: területi képviselő üzletkötő világítástechnika szállítás értékesítés

HOLUX Kft.
Magyar világítástechnikával foglalkozó cég

Nyíregyházi területi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

• új ügyfélkapcsolat felkutatása, kiépítése
  • meglévő partnereink magas színvonalú kiszolgálása
  • ajánlatok, szerződések előkészítése
  • áru összekészítése és kiszállítása
  • bolti értékesítés segítése

Elvárások:

• teljesítmény orientáltság
  • kitartás és önállóság
  • kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • vevőorientált gondolkodásmód

Előnyt jelent:

• Világítástechnikában szerzett szakmai tapasztalat és/vagy aktív kapcsolatrendszer
  • Villanyszerelői végzettség

Munkavégzés helye:

• Nyíregyházi központtal

Amit kínálunk:

• Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Jelentkezés az állásra:

• főiskolai bizonyítvány
  • B kategóriás vezetői engedély

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el a hoso@holux.hu email címre.

Aktuális álláshirdetések HOLUX Kft.
Kínál Nyíregyházi világítástechnikai üzletbe, eladó-kereskedő kollégát keresünk Ennél a cégnél: Holux Kft. helység: Nyíregyháza 2017-05-04
Kínál Nyíregyházi területi képviselő munkatársat keresünk teljes munkaidőbe Ennél a cégnél: HOLUX Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-02-07

Feladás dátuma 2018-06-13