Raktáros, eladó állást keresek Nyíregyházán raktári tapasztalattal at Vajda-Szabó Zita / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Raktáros, eladó állást keresek Nyíregyházán raktári tapasztalattal

Vajda-Szabó Zita helység: Nyíregyháza

Raktárosi végzettséggel, raktári tapasztalattal állást keresek Nyíregyházán.

Bolti eladó szakmám is van, árufeltöltésben van tapasztalatom.

Készletgazdálkodás is szóba jöhet, de ebben még nincs gyakorlatom.

Betanulok könnyen.

46 éves nyíregyházi nő vagyok.

Elérhetőség: zita7202@freemail.hu

Feladás dátuma 2018-06-18