Festés-mázolás-tapétázás munkát vállal megbízható munkavállaló at Kantár László / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Festés-mázolás-tapétázás munkát vállal megbízható munkavállaló

Kantár László helység: Nyíregyháza

Festés-mázolás-tapétázás!

Megbízható, munkájára igényes káros szenvedélyektől mentes, nagy szaktudással bíró szakember munkát vállal az ország területén.

Hívjon bizalommal:

• Tel: 0630 873 0947

Aktuális álláshirdetések Kantár László
Keres Festő szakmunkás vállalkozó munkát keres Nyíregyházán Ennél a cégnél: Kantár László helység: Nyíregyháza 2018-02-02
Keres Munkájára igényes szakember külső-belső munkálatokat vállal Nyíregyházán Ennél a cégnél: Kantár László helység: Nyíregyháza 2018-04-17

Feladás dátuma 2018-06-19