Autóalkatrész értékesítő kollégánkat keressük Nyíregyházi üzletünkbe at Francia Autó Bontó Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Autóalkatrész értékesítő kollégánkat keressük Nyíregyházi üzletünkbe

Francia Autó Bontó Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Gépjárműipari végzettségű autóalkatrész értékesítő kollégánkat keressük (akár pályakezdőt is).

Amit elvárunk:

• autószerelési és alkatrész ismeretek
  • pontos, igényes munkavégzés

Ebben a munkakörben dolgozó kollégának több számítógépes programot kell használnia, és a mindennapokban kollégákkal, ügyfelekkel kell kommunikálnia.

Fizetés nettó 140.000ft-tól.

Önéletrajzokat az info@franciaautobonto.hu email címre várunk.

Aktuális álláshirdetések Francia Autó Bontó Kft.
Kínál Gépjárműszerelő munkára állás Nyíregyháza területén Ennél a cégnél: Francia Autó bontó Kft. helység: Nyíregyháza 2015-12-11
Kínál Autóalkatrész értékesítő munka pontos, munkájára igényes munkavállalóknak Nyíregyháza és környékén Ennél a cégnél: Francia Autó Bontó Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-10-07

Feladás dátuma 2018-07-06