Újfehértón és Nyíregyházán segéd és betanított munkát keresek at Kozma Ferenc Álláskereső / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Újfehértón és Nyíregyházán segéd és betanított munkát keresek

Kozma Ferenc Álláskereső helység: Nyíregyháza

Munkát keresek Újfehértó és Nyíregyházán.

Segéd és betanított munka érdekel.

3324-es Targoncavezetői engedéllyel és OKJ-bizonyítvánnyal is rendelkezem.

Elérhetőség:

• feca86@gmail.hu

Aktuális álláshirdetések Kozma Ferenc Álláskereső
Keres Segédmunkát keresek Nyíregyházán azonnali kezdéssel Ennél a cégnél: Kozma Ferenc Álláskereső helység: Nyíregyháza 2017-03-20
Keres Targoncás állást keresek Nyíregyházán Ennél a cégnél: Kozma Ferenc Álláskereső helység: Nyíregyháza 2018-07-17

Feladás dátuma 2018-07-09