Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő,értékesítő állás Nyíregyházán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2018. 09. 05. 10:32

ReCOPY Kft.

13 éve működő, Nyíregyházi központtal rendelkező cég területi képviselőt, értékesítőt keres.

Cég profilja: Tonerkazetták, tintapatronok gyártása és forgalmazása.

Feladatok:

  • meglévő és új partnerek felkeresése, termékek értékesítése, folyamatos kapcsolattartás
  • árajánlatok kiadása, megrendelések kezelése
  • vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • ügyfél és értékesítés orientált szemléletmód
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit nyújtunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel
  • nagyfokú önálló és felelős munka, komoly háttértámogatással
  • bejelentett alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék)
  • céges autó, mobiltelefon

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Jelentkezni KIZÁRÓLAG az info@recopy.hu email címen, fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Céginformáció: www.recopy.hu