Nyírteleken egyműszakos munkarendben gépkezelő, varró és betanított munkakörben álláslehetőség at R-Union Kft / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyírteleken egyműszakos munkarendben gépkezelő, varró és betanított munkakörben álláslehetőség

R-Union Kft helység: Nyírtelek

Nyírteleki munkavégzési helyre, 7.30 – 16.00 óráig egyműszakos munkarendben, azonnali kezdéssel hasszú távra keresek gépkezelőt, betanított munkást (egyszerűen tanulható) és varrót (lehet ruhás, bőrös is).

Nyíregyházáról és Tokaj felől a bejárás biztosított!

Érdeklődni, jelentkezni az alábbi telefonszámokon lehet:
30-5858-011 és 30-5858-025

Feladás dátuma 2018-09-17