Álláslehetőség értékesítő munkakörbe Nyíregyházán, minimum középfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza és környéke
2018. 09. 20. 10:13

Nyíregyházi Fürdőszoba Szalonunkba gyakorlattal rendelkező értékesítőt keresünk! M
inimum 3 év gyakorlat értékesítésben. Nem bolti eladót keresünk, hanem értékesítőt!

Feladatok:

  • Termékbemutatás, ajánlattétel
  • Kiadott ajánlatok utókövetése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, vásárlókkal
  • Bemutató anyagok ízléses elhelyezése, termékek árának karbantartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Értékesítési és vevőorientált gondolkodásmód.
  • Jó kommunikációs készség, foglalkozni kell a vásárlókkal.
  • Csapatszellem.
  • Középszintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Lakberendezői, belsőépítészeti jártasság.
  • Burkolat, szaniter termékek és ezekhez kapcsolódó segédanyagok magas szintű ismerete.
  • ViSoft Creative 3d látványtervező program ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség.
  • Főállású munkaviszony.
  • Versenyképes fizetés.
  • Fiatal, dinamikus csapat.

Amennyiben állásajánlatunk elnyerte tetszését, önéletrajzát bérigény megjelölésével kérem küldje el e-mail címünkre: nyiregyhazacsempe2000@gmail.com