Bolti eladó állás Nyíregyházán szakképzettséggel rendelkezőknek at Labant K. Zsanett ev / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Bolti eladó állás Nyíregyházán szakképzettséggel rendelkezőknek

Labant K. Zsanett ev helység: Nyíregyháza

Szakképzett nem dohányzó hölgyet keresek.

Feladata:

• vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálás,árukészlet feltöltés, áru rendezés,a bolt tisztántartása

Profil:

• precizitás,kereskedelmi végzettség és élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat,rugalmasság és megbízhatóság

Elérhetőség:

• janet.labant@gmail.com