Adminisztrációs munkatársat keresnek Nyíregyházán hölgyek jelentkezését várják at Első Magyar Otthongondoskodás Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Adminisztrációs munkatársat keresnek Nyíregyházán hölgyek jelentkezését várják

Első Magyar Otthongondoskodás Kft. helység: Nyíregyháza

Adminisztrációs munkatársat keresnek Nyíregyházán.

Nyíregyházi munkavégzéssel dolgozni tudó és akaró hölgyek jelentkezését várják. irodai adminisztrátor munkakörben.

Elvárások:

• Számítógépes ismeret
  • 30-45 közötti életkor
  • Legalább 2 év gyakorlat

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet:

• Fényképes önéletrajzzal az info@otthongondoskodas.com címen

Feladás dátuma 2018-10-02