Nyíregyházi autókozmetikába munkatársat keresünk at Nyírség Bé-Di Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Nyíregyházi autókozmetikába munkatársat keresünk

Nyírség Bé-Di Kft. helység: Nyíregyháza

Szeretnél egy munkahelyet, ahol elismerik a munkádat és megbecsülnek?

Ha van jogosítványod, jártas vagy autómosásban, polírozásban, kárpittisztításban, akkor nálunk a helyed!

Ha elég talpraesettnek érzed magad, várjuk fényképes önéletrajzodat a bujtosiautokozmetika@gmail.com címre!

Aktuális álláshirdetések Nyírség Bé-Di Kft.
Kínál Szobafestő-mázolót keresünk Nyíregyházán versenyképes bérezéssel Ennél a cégnél: Nyírség Bé-Di Kft. helység: Nyíregyháza 2016-06-14
Kínál Autókozmetikai munkatársnak álláslehetőség Nyíregyházán Ennél a cégnél: Nyírség Bé-Di Kft. helység: Nyíregyháza 2016-09-14
Kínál Szobafestő, mázoló munkatársat keresünk Nyíregyháza és környékén Ennél a cégnél: Nyírség Bé-Di Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-06-11

Feladás dátuma 2018-10-02