Kotró-rakodó gépkezelő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza környékén at Námor-Ép Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Kotró-rakodó gépkezelő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza környékén

Námor-Ép Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Kotró-rakodó gépkezelő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza környékén

Megfelelő gépkezelői végzettség a pozíció betöltéséhez feltétel!

A munkavégzés Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében és az ahhoz közeli régiókban történik útépítési munkálatokban.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

• Telefonon: a 30/967 6153-as számon.

Aktuális álláshirdetések Námor-Ép Kft.
Kínál Nyíregyházára felvételt hirdetünk szennyvízvezeték építésében jártas munkatársnak Ennél a cégnél: Námor-Ép Kft. helység: Nyíregyháza 2012-01-22
Kínál Nyíregyházi építőipari cég keres kotró-rakodóra, és gumikerekes forgó kotróra gépkezelőket Ennél a cégnél: Námor-Ép Kft. helység: Nyíregyháza 2018-04-20

Feladás dátuma 2018-10-04