Festő-, homlokzatszigetelő állás azonnali kezdéssel Nyíregyháza és környékén at Anico Készházak Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Festő-, homlokzatszigetelő állás azonnali kezdéssel Nyíregyháza és környékén

Anico Készházak Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Ügyes kezű festő, homlokzatszigetelő szakembereket keresünk azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

• Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó közösség

Csak komoly, megbízható, munkájára igényes, dolgozni tudó és akaró munkavállalókat keresünk!

A jelentkezéseket a kato.izabella@anico.hu e-mail címre várjuk.

Aktuális álláshirdetések Anico Készházak Kft.
Kínál Ács-állványozó állás Nyíregyházán azonnali kezdéssel Ennél a cégnél: Anico Készházak Kft. helység: Nyíregyháza 2018-10-02
Kínál Építőipari betanított könnyű fizikai munka Nyíregyházán Ennél a cégnél: Anico Készházak Kft. helység: Nyíregyháza 2018-10-15

Feladás dátuma 2018-10-04