Szépségtanácsadói munkakörbe kollégákat keresünk at Udvariné Brigitta Egyéni vállalkozó / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Szépségtanácsadói munkakörbe kollégákat keresünk

Udvariné Brigitta Egyéni vállalkozó helység: Nyíregyháza és környéke

Címkék: pénz munka otthonimunka siker család állás kozmetika smink haj parfüm oriflame

Keresem Új Üzlettársaimat szépségtanácsadói munkára!

Kismamák,gyes,gyed,suli,fő állás mellett egyaránt végezhető jövedelmező kiegészítőmunka!

Svéd természetes kozmetikumokkal foglalkozunk ahol fix.bevételünk van!

Minden eladott termék után FIX:20% és egyéb juttatások + rengeteg ajándék!

Tájékoztatót küldünk kötelezettség mentesen,ha jelzel emailon ide: udvarinebb@gmail.com

VAGY Regisztrálni azonnal is tudsz ITT: https://hu.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=386807

Feladás dátuma 2018-10-05