Víz- gáz- fűtésszerelő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen at Épgép-Komplex Kft / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Víz- gáz- fűtésszerelő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen

Épgép-Komplex Kft helység: Nyíregyháza és környéke

Víz- gáz- fűtésszerelő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen.

Épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, hosszútávú, folyamatos munkára az alábbi szakembereket keresi:

• megbízható
  • munkájára igényes
  • pozitív hozzáállású munkamorál

Előnyt jelent a jelentkezésnél:

• B kategóriás jogosítvány
  • épületgépészeti tervek ismerete

Átlagon felüli bérezés bejelentett munkaviszonnyal.
Bérezés megegyezés szerint. 2 Heti bérezés!

Budapesti munkára is várjuk a jelentkezőket!

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehetséges

• Telefonon: a 70/606 3552-es számon.
  • Önéletrajz küldésével az epgepkomplexkft@gmail.com e-mail címen.

Aktuális álláshirdetések Épgép-Komplex Kft
Kínál Csőszerelő segédmunkás állás hosszútávon Ennél a cégnél: Épgép-Komplex Kft helység: Nyíregyháza és környéke 2017-07-02
Kínál Vezeték- és csőhálózat-szerelő munkalehetőség Nyíregyházán, határozatlan munkaszerződéssel Ennél a cégnél: Épgép-Komplex Kft. helység: Nyíregyháza 2018-05-23

Feladás dátuma 2018-10-09