Számítógép grafikus munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen at Fodor Irodagép Bt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Számítógép grafikus munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen

Fodor Irodagép Bt. helység: Nyíregyháza

Számítógép grafikus munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza településen.

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

• Coredraw ismerete
  • Adobe termékek (Photoshop, Ilustrator stb.) programok használata
  • Alapvető nyomdai ismeretek

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat a jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent!

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehet:

• Fényképes önéletrajzzal a fodorirodagep@gmail.com e-mail címen.

Aktuális álláshirdetések Fodor Irodagép Bt.
Kínál Grafikus és multimédia-tervező állás Nyíregyháza településén Ennél a cégnél: Fodor Irodagép Bt. helység: Nyíregyháza 2016-01-26
Kínál Számítógépes grafikus szerkesztő munkakörbe keresünk munkatársat Ennél a cégnél: Fodor Irodagép Bt. helység: Nyíregyháza 2018-07-31

Feladás dátuma 2018-10-09