Segédmunkást keresnek villanyszerelő mellé Nyíregyháza és környékén at Nagy Zsolt Ev. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Segédmunkást keresnek villanyszerelő mellé Nyíregyháza és környékén

Nagy Zsolt Ev. helység: Nyíregyháza és környéke

Segédmunkást keresnek villanyszerelő mellé Nyíregyháza és környékén.

Amit kínálok:

• bejelentett munkaviszony
  • stabil, biztos vállalati háttér
  • munkavégzés egész évben (télen- nyáron)
  • fizetés 2 hetente

Akit keresek:

• józan életvitel
  • jó munkabírás
  • csapatjátékos

A pozíció betöltéséhez elvárás a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

• Telefonon: a 20/479-3573-as számon.

Aktuális álláshirdetések Nagy Zsolt Ev.
Kínál Azonnali kezdéssel villanyszerelő kollégát keresek Ennél a cégnél: Nagy Zsolt Ev. helység: Nagykálló 2017-02-14

Feladás dátuma 2018-10-15