Házvezetőnő munkakörbe kollégát keresek Nyíregyházán at Fight Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Házvezetőnő munkakörbe kollégát keresek Nyíregyházán

Fight Kft. helység: Nyíregyháza

Címkék: bejárónő házvezetőnő nyíregyháza

Tapasztalattal és ajánlással rendelkező házvezetőnőt keresek.

Olyan munkájára igényes hölgy jelentkezését várom, aki napi 4 órában vállalja a bejárónői feladatok ellátását.

Jelentkezni önéletrajzzal a moni.tarcsa@gmail.com email címen lehetséges.

Aktuális álláshirdetések Fight Kft.
Kínál Álláslehetőség munkájára igényes takarítónak Nyíregyházán Ennél a cégnél: Fight Kft. helység: Nyíregyháza 2017-12-14
Kínál Részmunkaidős takarító pozícióba munkalehetőség Nyíregyházán Ennél a cégnél: Fight Kft. helység: Nyíregyháza 2018-05-09

Feladás dátuma 2018-10-15