Operátori munkakörbe keresünk munkavállalókat az ország bármely területéről. at Quality Jobs Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Operátori munkakörbe keresünk munkavállalókat az ország bármely területéről.

Quality Jobs Kft. helység: Nyíregyháza

Operátori munkakörbe keresünk munkavállalókat az ország bármely területéről.

Utazás térítés havonta egyszer 100%-ban történik. Felutazási költség visszafizetése. Munkába járás biztosítása. Munkavégzés időtartama 8 óra.
Munkavégzés helye: Győr környéke

Jelentkezni a megadott telefonszámok egyikén lehet: 06-30 – 362-4338 / 06-30 – 786-5584

Feladás dátuma 2018-10-16