Szakács munkakörben álláslehetőség szakmai tapasztalattal Nyíregyháza településen at Gastronobel Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Szakács munkakörben álláslehetőség szakmai tapasztalattal Nyíregyháza településen

Gastronobel Kft. helység: Nyíregyháza

Gyakorlattal rendelkező A’la carte szakácsot keresnek felvételre!

Legalább 3 éves tapasztalat előnyt jelent a pozíció betöltésénél.

Munkavégzés helye: John’s Pub

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

• Telefonon: a 20 935 7391-es számon.

Aktuális álláshirdetések Gastronobel Kft.
Kínál Szakmai tapasztalattal rendelkező a'la carte szakácsot keresünk Nyíregyházi éttermünkbe Ennél a cégnél: Gastronobel Kft. helység: Nyíregyháza 2014-07-07

Feladás dátuma 2018-10-17