Telesales értékesítő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza belvárosában at Gyógyvarázs Kereskedelmi Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Telesales értékesítő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza belvárosában

Gyógyvarázs Kereskedelmi Kft. helység: Nyíregyháza

Telesales értékesítő munkakörben álláslehetőség Nyíregyháza belvárosában

Ha ön profi telesales értékesítő, de nem kap sem erkölcsi, sem megfelelő anyagi megbecsülést munkájáért, jelentkezzen nálunk!
Dinamikusan növekvő kozmetikai vállalat keresi a több éves telesales gyakorlattal rendelkező munkatársait.

Amit kínálunk:

• kiemelt bérezés
  • rendezett munkaviszony és munkakörülmények
  • dinamikus csapat.

Érdeklődni a 20/541-0000 telefonszámon lehet.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

• Fényképes önéletrajzzal az info@gyogyvarazs.hu e-mail címen.

Aktuális álláshirdetések Gyógyvarázs Kereskedelmi Kft.
Kínál Telesales Értékesítő állás Nyíregyházán tapasztalattal rendelkezőknek Ennél a cégnél: Gyógyvarázs Kereskedelmi Kft. helység: Nyíregyháza 2018-03-20

Feladás dátuma 2018-10-17