Programozó munkatársat keres a nyíregyházi SZOLEX Kft. at Szolex Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Programozó munkatársat keres a nyíregyházi SZOLEX Kft.

Szolex Kft. (Bárhol)

Címkék: c# java programozó informatika

Programozó munkatársat keres a nyíregyházi SZOLEX Kft.

Büszkék vagyunk arra, hogy szakmailag stabil, igényes a nagyvállalati elvárásokat is teljesítő integrált vállalatirányitási rendszert készít több, mint 20 éve.
Csatlakozzon hozzánk, amennyiben:

• Nyíregyháza egyik vezető informatikai vállalatánál vágyik szakmai tapasztalatra;
  • Hosszú távú céljait egy olyan társaságnál képzeli el, mely több, mint 100 partnerének nyújt szolgáltatást saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerén (a SZOLGI rendszeren) keresztül;
  • Munkájáért stabil anyagi juttatásokban részesülne;
  • Szeretne egy inspiráló, fejlődő csapat tagjaként ügyfeleink számára értéket teremteni;
  • Szívesen dolgozna egy modern, impozáns, központi helyen található irodában.

Feladatok:

• C# és Java alapú rendszerfejlesztés .NET keretrendszerben;
  • Közreműködés projektek előkészítésében, szoftverek tervezésében;
  • Mobil Applikációs fejlesztések;
  • Fejlesztői tesztek végrehajtása és fejlesztések dokumentálása.

Várjuk a jelentkezését, amennyiben:

• Rendelkezik C# vagy Java ismeretekkel;
  • Munkáját lelkiismeretesen és precízen végzi;
  • Nyitott a folyamatos tanulásra.

Előnyt jelent:

• Microsoft Visual Studio ismerete;
  • MySQL adatbázis kezelőben szerzett tapasztalat.
  • Rendelkezik gazdasági ismeretekkel.

Jelentkezzen hozzánk!
Telefonszám: +3630/965-56-56
E-mail: allas@szolex.hu
www.szolex.hu

Fizetés Bruttó 150000 - 220000 HUF per Hónap

Aktuális álláshirdetések Szolex Kft.
Kínál Szoftverfejlesztő munkatársat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Szolex Kft., Bárhol 2011-05-02

Feladás dátuma 2018-10-17