Szerkezetlakatos pozícióba állás Nyíregyháza és környékén at Gyöngyössy-Corp Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Szerkezetlakatos pozícióba állás Nyíregyháza és környékén

Gyöngyössy-Corp Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Címkék: szerkezetlakatos lakatos hegesztő vasipari munkás

Olyan munkavállalót keresünk aki jártas a szerkezetlakatos/lakatos szakmában és tud hegeszteni. Végzettség nem fontos!

Feladatok:

• felépítmények,platók gyártása,hegesztése,összeszerelése
  • Tervek alapján,úgyhogy nem saját kútfőből kell kitalálni.

Amennyiben van tapasztalat kisebb karosszéria munkában,akkor azt a tudását is kamatoztathatja.

Munkaidő kötetlen,ha minden kész.
Más esetben 7-16-ig.
Fizetés: Netto 200.000Ft+jutalék megegyezés szerint.
Bejelentett munkaviszony,emberséges bánásmód,családias környezet.
Jogosítvány előny,de nem feltétel.

Jelentkezni a gyongyossycorp@gmail.com e-mail címen.

Fizetés Nettó 200000 - 250000 HUF per Hónap

Aktuális álláshirdetések Gyöngyössy-Corp Kft.
Kínál Autómosó kollégát keresünk Nyíregyházán B kategóriás jogosítvánnyal Ennél a cégnél: Gyöngyössy-Corp Kft. helység: Nyíregyháza 2018-03-06
Kínál Adminisztrátor álláslehetőség Nyíregyházán azonnali kezdéssel Ennél a cégnél: Gyöngyössy-Corp Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-05-04
Kínál Autómosó munkakörbe kollégát keresünk Nyíregyháza és környékén Ennél a cégnél: Gyöngyössy-Corp Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-08-28

Feladás dátuma 2018-10-18