Építőipar, építészet

Építésvezető munkalehetőség Nyíregyházán, szakirányú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2018. 10. 24. 09:58

Építésvezető

Nyíregyházán, társasházépítési projektünkhöz keresünk építésvezetőt.

FŐBB FELADATOK:

  • a kivitelezés irányítása
  • a kivitelezés előrehaladásának ellenőrzése az ütemterv szerint
  • anyagrendelések intézése
  • a munkaterületen organizációs feladatok ellátása
  • elektronikus építésnapló vezetése
  • partnerekkel, alvállalkozókkal, szakhatóságokkal való együttműködés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • önálló munkavégzés
  • csapatmunka, alkalmazkodó képesség
  • TERC, Office programok (word, excel) ismerete, kezelése
  • B típusú jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte

AMIT KÍNÁLUNK:

  • azonnali munkakezdés
  • versenyképes fizetés
  • több mint 30 éve működő stabil anyagi háttérrel rendelkező cég

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nyíregyháza

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az mernok2010@gmail.com email címre!