Diszpécser állás Nyíregyházán jó kommunikációs képességgel at Kis Lajos Egyéni vállalkozó / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Diszpécser állás Nyíregyházán jó kommunikációs képességgel

Kis Lajos Egyéni vállalkozó helység: Nyíregyháza

Címkék: Diszpécser állás

Nyíregyházi taxi cég keres diszpécser kolléganőt másodállásban.

Feladatok:

• bejövő hívások fogadása.

Elvárások:

• érettségi
  • számítógép gyors kezelése
  • jó kommunikációs képesség.

Diákok és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Önéletrajzokat az allas.diszpecser@citromail.hu email címre várjuk.

Aktuális álláshirdetések Kis Lajos Egyéni vállalkozó
Kínál Beugrós diszpécser kollégát keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Kis Lajos Egyéni vállalkozó helység: Nyíregyháza és környéke 2018-09-04

Feladás dátuma 2018-10-24