Nyíregyházi panzióba keresünk hölgy recepciós kollégát at Szenátor Panzió / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyíregyházi panzióba keresünk hölgy recepciós kollégát

Szenátor Panzió helység: Nyíregyháza

Címkék: nyíregyháza recepciós idegenforgalom panzió

Nyíregyházi panzióba keresünk hölgy recepcióst!

Angol nyelvtudás előny!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a senrec2018@gmail.com e-mail címre!

Fizetés Bruttó 1 - 5 HUF per Óra

Aktuális álláshirdetések Szenátor Panzió
Kínál Recepciós munka Nyíregyházán hölgy munkavállalónak Ennél a cégnél: Szenátor Panzió helység: Nyíregyháza 2018-08-29

Feladás dátuma 2018-10-25