Fémipari munka szakképesítéssel Nyíregyházán at Origo Job Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Fémipari munka szakképesítéssel Nyíregyházán

Origo Job Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Nyíregyházi fémmegmunkáló partnerünkhöz szakképesítéssel rendelkező kollégákat keresünk!

Elvárás:

• Bármilyen fémipari végzettség, releváns gyakorlattal (pl.: hegesztő, élhajlító, CNC gépkezelő)

Amit biztosítunk:

• Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes alapbér + havi bónusz + cafatéria + bejárási költségtérítés (autó esetén 15 ft / km, tömegközlekedés esetén 100%) + egyéb juttatások

Jelentkezéseket várjuk az allas@origojob.hu e-mail címre, szakirány megjelölésével!

Revák Tünde – 70/639 7775

Aktuális álláshirdetések Origo Job Kft.
Kínál Konzervgyári betanított munkalehetőség Nyíregyházán általános iskolai végzettséggel Ennél a cégnél: Origo Job Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-07-28
Kínál Azonnali kezdéssel betanított munkatársat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Origo Job Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-09-07
Kínál Fémipari betanított munka Nyíregyházán, juttatásokkal Ennél a cégnél: Origo Job Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-02-20
Kínál Fémipari szakmunka Nyíregyházán, juttatásokkal Ennél a cégnél: Origo Job Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2018-04-03