Bolti eladó végzettséggel munkát keresek Nyíregyházán at Jakab Renáta / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Bolti eladó végzettséggel munkát keresek Nyíregyházán

Jakab Renáta helység: Nyíregyháza

Állást keresek!

18 éves nyíregyházi lány vagyok és bolti eladó szakmával rendelkezem.

Több mint 1 éve keresek állást, de még nem sikerült elhelyezkednem.

Bármilyen tisztességes munkát meghallgatok.

Telefonszámom: 0670/ 59 350 00

Aktuális álláshirdetések Jakab Renáta
Keres 17 éves lány munkát keres Nyíregyházán Ennél a cégnél: Jakab Renáta helység: Nyíregyháza 2017-08-02

Feladás dátuma 2018-10-29