Ruházati eladó végzettséggel munkát keresek Nyíregyházán at Gaál Ildikó / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Ruházati eladó végzettséggel munkát keresek Nyíregyházán

Gaál Ildikó helység: Nyíregyháza

Pályakezdő vagyok, részmunkaidős állást keresek.

Ruházati eladó a végzettségem, de takarítói munkalehetőség is érdekelne hétfőtől péntekig.

Elérhetőség: gaali6290@gmail.com

Aktuális álláshirdetések Gaál Ildikó
Keres Takarítói, árufeltöltői állást keresek részmunkaidőben pályakezdőként ruházati eladó szakmával Ennél a cégnél: Gaál Ildikó Álláskereső helység: Nyíregyháza 2018-07-06
Keres Takarítói, konyhai kisegítő állást keresek Nyíregyházán Ennél a cégnél: Gaál ildikó helység: Nyíregyháza 2018-08-13