Takarítónőket keresünk nyíregyházi Debreceni úti Ipari parkba at Kincs-Clean Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Takarítónőket keresünk nyíregyházi Debreceni úti Ipari parkba

Kincs-Clean Kft. helység: Nyíregyháza

Szorgalmas, munkájára és magára igényes, alapos takarítónőket keresünk nyíregyházi Debreceni úti Ipari parkba, napi 8 órás munkaidőbe, fix délutáni munkavégzés 14-22 óráig.

Fizetés havi nettó 120.000Ft.

Fix fizetés, év végi prémium.

Jelentkezni a 0620/ 49-48-117-es számon vagy önéletrajzzal az alexa.gergo@gmail.com címen.

Fizetés Nettó 120000 - 120000 HUF per Hónap

Feladás dátuma 2018-11-05