Irodai asszisztens állás Nyíregyházán, önálló munkavégzéssel at Klammer Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Irodai asszisztens állás Nyíregyházán, önálló munkavégzéssel

Klammer Kft. helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi telephelyünkre keresünk egy talpraesett, magabiztos, kreatív, terhelhető irodai munkatársat.

Elvárásaink:

• önálló munkavégzés,
  • excel magas szintű ismerete,
  • számlázási ismeretek,
  • kereskedelemben való jártasság.

Fényképes önéletrajzokat, a következő e-mailre várjuk:

• klammer.nyiregyhaza@gmail.com

Aktuális álláshirdetések Klammer Kft.
Kínál Betanított férfi munka Nyíregyházán Ennél a cégnél: Klammer Kft. helység: Nyíregyháza 2017-03-06
Kínál Irodai asszisztens munkatársat keresünk nyíregyházi székhelyünkre Ennél a cégnél: Klammer Kft. helység: Nyíregyháza 2017-12-27
Kínál Irodai asszisztensnek munkalehetőség nyíregyházi telephelyen Ennél a cégnél: Klammer Kft. helység: Nyíregyháza 2018-04-24
Kínál Irodai alkalmazottat keresünk nyíregyházi telephelyünkre, teljes munkaidőbe Ennél a cégnél: Klammer Kft. helység: Nyíregyháza 2018-07-11