Kézilány munkakörben álláslehetőség Nyíregyházán at Görömbei Cukrászat Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Kézilány munkakörben álláslehetőség Nyíregyházán

Görömbei Cukrászat Kft. helység: Nyíregyháza

Cukrászatba kézilányt felveszek.

Fényképes önéletrajzokat a mail@gorombeicukraszda.hu e-mail címre várok.

Aktuális álláshirdetések Görömbei Cukrászat Kft.
Kínál Nyíregyházán eladó munkakörben álláslehetőség Ennél a cégnél: Görömbei Cukrászat Kft. helység: Nyíregyháza 2017-09-23
Kínál Cukrász, pék-cukrász munkatársat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Görömbei Cukrászat Kft. helység: Nyíregyháza 2017-10-10
Kínál Kézilány munkakörben álláslehetőség nyíregyházi cukrászatban Ennél a cégnél: Görömbei Cukrászat Kft. helység: Nyíregyháza 2017-10-10
Kínál Cukrász / pék-cukrász munkatársat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: Görömbei Cukrászat Kft. helység: Nyíregyháza 2018-10-05