Nyíregyházi Póker termünkbe osztó munkakörbe kollégát keresünk at Big Cash Póker Klub Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyíregyházi Póker termünkbe osztó munkakörbe kollégát keresünk

Big Cash Póker Klub Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Nyíregyházi Póker termünkbe csapatunk bővítésére keresünk OSZTÓT!

A pozíció alapfeltételei:

• Texas Hold’em no Limit póker alapismerete
  • 18. életév betöltése minimum !

Jelentkezz fő vagy mellékállásba !

Ha ismered a Pókert , de a szabályokkal nem vagy tisztába, 1-2 nap a betanítási idő, utána azonnali munka !

Fontos hogy ÉJSZAKAI állás, a munkába járás és a hazaút éjszaka ne jelentsen gondot !

Amit mi nyújtunk :

• Biztos, hosszútávú munka
  • Barátságos, kellemes környezet
  • Rugalmas beosztás , segítőkész csapat !

Ha szeretnél te is csapatunk tagja lenni jelentkezz fényképes önéletrajzzal az info@bigcashpoker.hu email címen.

Bővebb információ személyes találkozásnál !

Feladás dátuma 2018-11-07