Csomagoló munkatársat keresünk Nyíregyházára at printmagus.com Zrt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Csomagoló munkatársat keresünk Nyíregyházára

printmagus.com Zrt. helység: Nyíregyháza

Címkék: azonnali munka pályakezdő nyíregyháza csomagoló szakmunka

Magyarország egyik legnagyobb online nyomdája, a www.printmagus.com munkatársat keres

csomagoló munkatárs

munkakörbe, azonnali kezdéssel. Elsősorban 25 év alattiak, vagy pályakezdők jelentkezését várjuk!

Ha szereted, hogy a véleményed meghallgatják, és figyelembe veszik.
Ha szereted te is alakítani munkakörülményeidet.
Ha szeretnél minden tekintetben aktív részese lenni a cég eredményeinek, dolgozni a közös sikerünkért, és élvezni is a gyümölcsét.
Ha valóban hiszed, hogy „rajtad is múlik”. És persze ha tetszik a munkakör amit kínálunk, akkor kérünk, hogy keress minket.
…mert elsők a kollégáink, hogy ügyfeleink valóban királynak érezhessék magukat.

Feladataid lennének:

• a csomagolások elkészítése
  • áruátvétel és árukiadás
  • árumozgatás a raktáron belül (10–20 kg-os csomagok raklapra helyezése)
  • a csomagolóanyagok készletének követése

Kifejezetten téged keresünk:

• ha pozitívan állsz a feladatokhoz, és a problémákat kihívásnak tekinted
  • ha csapatban gondolkozol, de élvezed, ha önállóan dolgozhatsz
  • ha szívesen vállalsz felelősséged a területedért
  • ha kedvesen, de határozottan kommunikálsz
  • ha élvezed, ha van mozgástered, de elfogadod a kereteket, szabályokat, akkor is, ha nem mindig értesz egyet velük
  • ha dinamikus munkatempóval bírsz, és nyitott vagy az új dolgokra
  • ha fontos neked, hogy része vagy az eredményeknek, és élvezed ha „rajtad is múlik”
  • szereted elmondani az építő kritikáidat, és aktívan közreműködni a cég életében
  • ha bármilyen könnyed is vagy a magánéletben, a munkádat mindig komolyan veszed

Amit mi tudunk nyújtani neked:

• modern eszközökkel ellátott dinamikus munkakörnyezet
  • saját felelősségi területek
  • szakmai fejlődési lehetőség és egyéb területek megismerése
  • előrelépési lehetőségek a cég növekedésével párhuzamosan
  • stabil vállalati háttér

Ha álláskínálatunk felkeltette az érdeklődésedet, az önéletrajzokat az info@printmagus.com e-mail címre várjuk!

Aktuális álláshirdetések printmagus.com Zrt.
Kínál Kereskedelmi ügyintéző munkatársat keresünk Nyíregyházán Ennél a cégnél: printmagus.com Zrt. helység: Nyíregyháza 2018-01-23

Feladás dátuma 2018-11-07